menuordersearch
oumghandisheh.ir

موفق شدن فراتر از قانون جذب , محسن اسدی

مشاهده سبد خرید

تومان
linkedininstagraminstagramaparatlenzor
اندیشه خود را ماندگار کنید 02188102775
heder
موفق شدن فراتر از قانون جذب
مدل کالا
محسن اسدی
تصاویر بیشتر
علوم غریبه - موفق شدن فراتر از قانون جذب
(0)
(0)
محسن اسدی - موجودی: 1000000
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
4,500 تومان
معرفی کوتاه

حتما کتاب‌های موفقیت را خوانده‌اید، یا فیلم‌های آموزشی دراین زمینه را دیده‌اید، یا در سخنرانی‌های موفقیت شرکت نموده‌اید. یا اطلاعاتی در این موضوع دارید. چقدر این قانون را در زندگی خود بکار بسته‌اید؟ آیا جوابی هم گرفته و به آرزوهایتان رسیده‌اید؟ اگر جوابتان مثبت است که هیچ. اگر جوابی نگرفته‌اید، شاید به این خاطر است که ایمان قلبی به کارا بودن این قوانین ندارید. در این گونه امور توصیه می‌شود که: باید ایمان کامل داشته باشید که این قانون کار می‌کند اما چگونه؟ اگر هم فقط این قبیل موضوعات به گوشتان آشناست و به آن اعتماد ندارید، خواندن این کتاب را برایتان توصیه می‌کنم.

مطالب ارائه شده برای بررسی این موضوع از علوم مختلف شیمی، فیزیک، پزشکی و... گرفته شده است. در قرن حاضر علوم مختلف آنقدر بهم نزدیک شده‌اند که دیگر مرزی برای آنها نمی‌توان تصور کرد و به اصطلاح، برای بررسی از تلفیق علوم بهره می‌بریم. وچون این کتاب برای استفاده عموم مردم تألیف گردیده است، سعی شده تا مطالب علمی را به زبان ساده و فارق از پیچیدگی‌های علمی بیان گرددو گمان می‌رود که بیشتر مردم به راحتی با کتاب ارتباط برقرار نمایند. همچنین به دلیل بیان قوانین علمی و استدلال‌های عقلی، توصیه می‌شود با حوصله و هوشیاری کامل مطالب را مطالعه نمایید. اگر هم متوجه توجیحات و مطالب علمی ارائه شده نشدید، ایرادی ندارد، می‌توانید فقط به نتایجی که از آنها گرفته شده بسنده کنید و مطمئن باشید که این نتایج کاملاً علمی و منطبق با واقعیات جهان پیرامون ماست. دراین کتاب از حواشی صرف‌نظر شده تا حجم کتاب کم شود، پس چندین بار این کتاب را بخوانید تا هر بار دید روشن‌تری نسبت به مطالب ذکر شده پیدا کنید

بخشی از مطالب

با برخی واقعیت‌های اثبات شده در دنیای علم آشنا شدیم. اکنون ارتباط آنها را با بدست آوردن هدف بیان می‌کنم.

امواج ساطع شده از مغز ما برای هر فکر و تصویری حتی با جزئیات، منحصر به فرد است و امواج ثبت شده فردی که به خودروی قرمز فکر می‌کند متفاوت است با امواج ساطع شده از مغز همان فرد که به همان خودرو با رنگ سیاه فکر می‌کند. این رفتار بسیار شبیه به تفاوت امواج ساطع شده از همان خودروها است و امواج ساطع شده از خودروی سیاه متفاوت است از امواج ساطع شده از همان مدل خودرو با رنگ قرمز.

طبق قوانین فیزیک امواج هم فاز و هم جنس یکدیگر را جذب می‌کنند. جنس امواج تمام انسان‌ها یکی است. وقتی سیگنالی از مغز ساطع می‌شود، با سرعت نور در فضا سیر می‌کند و هنگامی که به سیگنال‌های موجود در فضا برخورد کند، اگر با آن سیگنال‌ها همفاز و همسان باشد جذب آنها می‌گردد. این جذب باعث تشدیدشدنشان شده و ارتباط شمارا با انسان‌های دیگر که در رابطه با فکر شما هستند، برقرار می‌کند و باعث نزدیک شدن شما به هم می‌شود. این انسان‌ها در رسیدن شما به هدفتان بسیار مؤثرند.

به طور منطقی می‌شود قبول کرد که وقتی ما سیگنالی را در فضا منتشر می‌کنیم، این موج انسان‌هایی که فرکانس سیگنال مغزیشان با فکر ما یکی یا مشابه است را به سمت ما جذب می‌کند. اما درست است که اشیا از خودشان امواج الکترومغناطیسی منحصر به فرد ساطع می‌کنند ولی چون منبع تولید این امواج و فرکانسشان متفاوت است از امواج مغزی انسان، چگونه می‌توان آنها را جذب نمود؟

پاسخ این سؤال را شخصی از کشور ژاپن به نام دکتر ماسارو ایموتو با آزمایشات تجربی و قانونی، که مورد قبول مجامع علمی است را داده.

موضوع آزمایشات ایشان درمورد تأثیر امواج فکری انسان بر نحوه شکل گیری مولکول‌های آب هنگام یخ بستن یا به اصطلاح کریستالیزه شدن است. دکتر ایموتو نتایج جالبی گرفت که چند مورد از آنها را بیان می‌کنیم:

● ابتدا بدون اینکه درمورد چیز خاصی فکر کند، آبهایی را از مناطق مختلف جمع‌آوری نمود و آنها را کریستالیزه کرد و عکس آنها را توسط دوربین‌های الکترونی گرفت. عکس‌های متفاوتی علی‌رغم یکسان بودن فرمول مولکولی آب مشاهده کرد.

● سپس در حضور همان آب‌ها فکرهایی با اساس و بار منفی منتشر کرد و از آنها عکس گرفت. این بار هم تمام آب‌ها شکل‌های متفاوت به خود گرفتند با یک ویژگی مشترک: همه شان شکل‌های نامنظم و ناهنجارداشتند. آزمایش را تکرار کرد و در حضور همان آب‌ها فکری با بار مثبت منتشر کرد. مانند آزمایش قبل شکل کریستال‌های آب متفاوت بود ولی مورد مشترکی داشتند: شکل همه منظم، زیبا شده بود.

● در آزمایش دیگری یک لیوان آب را که کریستالش شکل نامنظم داشت را روی میز خود قرار داد و به کسانی دستور داد تا در فواصل دور و حتی خارج از شهر، هنگامی که به آن آب درون لیوان روی میز فکر می‌کنند احساس خوبی داشته باشند. نتیجه بعد از عکس گرفتن از آن آب قابل توجه بود: کریستال‌ها تغییر شکل داده بودند.

از این آزمایشات نتاجی می‌گیریم:

● درست است که این آزمایش‌ها فقط روی آب انجام شد اما آب هم، جسم است و می‌شود این موضوع را به تمام اشیا تعمیم داده و نتیجه گرفت که امواج فکری انسان بر روی اشیا تأثیر مستقیم دارد. احتمالا بخاطر این است که جنس امواج ساطع شده از مغز انسان با جنس ساطع شده از اشیا یکی است و صرف‌نظر از فرکانسشان، با یکدیگر کنش دارند.

● اگر به یک شئ به طور خاص (یعنی شئ مشخصی مانند آب درون لیوان روی میز) با تمرکز فکر کنیم، آن شئ واکنش نشان خواهد داد و ما با آن ارتباط برقرار می‌کنیم.

● حتی اگر به همان شئ از هر فاصله‌ای با تمرکز فکر کنیم هم، آن شئ از خودش متناسب با موج فکری ما واکنش نشان خواهد داد.

وقتی به یک خودرو سیاه رنگ فکر می‌کنیم و تصویر واضحی از آن در ذهن می‌سازیم، امواجی متناسب با آن را در فضا انتشار می‌دهیم. هرچه این تصویر واضح‌تر، با جزئیات بیشتر و با احساس بیشتری باشد، امواج مربوطه با حجم و قدرت بسیار بیشتر و با سرعت نور در فضا منتشر می‌شوند و ما در حکم یک فرستنده عمل می‌کنیم. وقتی این امواج به امواج مشابه خود که در فضا وجوددارند برخورد می‌کنند، یکدیگر را جذب می‌کنند و با هم تلفیق می‌شوند و بین ما و آن خودروی سیاه ارتباط برقرار می‌کنند.

فهرست مطالب

پیش‌گفتار 

توضیح قوانین علمی، شیمی، فیزیک   

رابطه انسان با دنیای پیرامونش از دیدگاه ...

کاربرد جاذبه گرانش  

نتیجه

کائنات  

حرف آخر 

منبع 

 

نمودار تغییر قیمت
شرکت سازنده