menuordersearch
oumghandisheh.ir

به سایت عمق اندیشه خوش آمدید

مشاهده سبد خرید

تومان
linkedininstagraminstagramaparatlenzor
اندیشه خود را ماندگار کنید 02188102775
heder
تیک فراخوان اولین جشنواره "پایش - ستایش" فراخوان اولین جشنواره فراخوان اولین جشنواره "پایش - ستایش" یکشنبه نوزدهم خرداد ۹۸ تیک یکصد و دومین نشست انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار و رونمایی کتاب حوض نقاشی یکصد و دومین نشست انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار و رونمایی کتاب حوض نقاشی - بی عقلی دارای رفتارهای متنوعی است و امکان دارد از هر انسان انجام پذیرد. یکی مراعات ادب نمی کند، یکی آلودگی صوتی ایجاد می کند، دیگری از اتوموبیل خویش آشغال به بیرون می ریزد و یکی به استاد خود تکریم نمی کند ... انسان های دارای این رفتارها  ، یک ویژگی مشترک دارند ، آنان کتاب نمی خوانند !

- کتاب یعنی عقل و تعقل

- هرکس و هر چیز یک نیروی پشتیبان و حافظ دارد. (حافظ اسم فاعل از مصدر حفظ است به معنی چیزی را از درون پشتیبانی و نگهبانی کردن.)کتاب می خوانیم تا عاقل و حافظ خویشتن باشیم.

- عاقل یعنی کسی که بر اعمال و رفتار انسانی خود مسلط باشد، او دارای عقل است.
جمعه بیست و هفتم اردیبهشت ۹۸
تیک انتشارات نظری با دو نشر وابسته خود (آوای علی ع و امین نگار) در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتشارات نظری با دو نشر وابسته خود (آوای علی ع و امین نگار) در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتشارات نظری با دو نشر وابسته خود (آوای علی ع و امین نگار) در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دوشنبه نهم اردیبهشت ۹۸ تیک عیار نامعلوم در روز زن عیار نامعلوم در روز زن *  عیار نامعلوم در روز زن

  فرازی از صحبت های استاد جعفر حاجی کریم نظری  در مراسم  " رونمایی کتاب " عیار نا معلوم " اثر فاطمه آریا و جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و روز زن
سه شنبه بیست و هشتم اسفند ۹۷
تیک اهداء  1000 جلد کتاب به ادارات، نهادها و انجمن های ادبی توسط انتشارات نظری اهداء  1000 جلد کتاب به ادارات، نهادها و انجمن های ادبی توسط انتشارات نظری اهداء  1000 جلد کتاب به ادارات، نهادها و انجمن های ادبی توسط انتشارات نظری شنبه بیست و پنجم اسفند ۹۷ تیک بخشی از متن سخنان استاد جعفر حاجی کریم نظری در یکصد و دهمین  نشست انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار بخشی از متن سخنان استاد جعفر حاجی کریم نظری در یکصد و دهمین  نشست انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار * بخشی از متن سخنان استاد جعفر حاجی کریم نظری در یکصد و دهمین  نشست انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار :
- داستان کوتاه یعنی خلق داستان با کم ترین کلمه و جمله .
- بعضا داستان کوتاه را مینی مال و داستانک را میکرو داستان گفته اند ،  داستانک تا اندازه ای است که بشود در یک کف دست جای داد و در یک مکالمه تلفنی بیان کرد .
- در داستان کوتاه ، نتیجه بخشی و هدفدار بودن  و تاثیر عمیق و ارزشمند آن بر کسی پوشیده نیست .
یکشنبه بیست و هشتم بهمن ۹۷
تیک کتاب «اعجاز بیان»، نوشته فردین احمدی از سوی انتشارات نظری روانه بازار نشر شد. کتاب «اعجاز بیان»، نوشته فردین احمدی از سوی انتشارات نظری روانه بازار نشر شد. گزارش ایکنا؛ کتاب «اعجاز بیان» نوشته فردین احمدی، از جمله کتاب‌های انگیزشی است که به بیان مهارت‌ها و توانمندی در سخن و سخنرانی پرداخته است.
نویسنده این اثر در مقدمه کتاب، مهم‌ترین رموز موفقیت و پیشرفت خود را تلاش، عشق و توکل به خداوند دانسته و این کتاب راهگشایی برای تمام کسانی می‌داند که در پی کسب موفقیت و اثبات توانمندی‌های خود به دیگران هستند.
چهارشنبه دوازدهم دی ۹۷
تیک کتاب «چرا پیامبران آمدند؟» نوشته جعفر حاجی‌ کریم‌ نظری به زبان عربی منتشر شد. کتاب «چرا پیامبران آمدند؟» نوشته جعفر حاجی‌ کریم‌ نظری به زبان عربی منتشر شد. کتاب «چرا پیامبران آمدند؟» نوشته جعفر حاجی‌ کریم‌ نظری به زبان عربی منتشر شد. دوشنبه دهم دی ۹۷ تیک تجلیل از نویسندگان نوجوان انتشارات نظری تجلیل از نویسندگان نوجوان انتشارات نظری * بخشی از گفتار "استاد جعفر حاجی کریم نظری "در جمع نویسندگان نوجوان انتشارات نظری و تجلیل از آنان در اداره فرهنگ و  ارشاد اسلامی شمال تهران

-  نوجوانی، مرحله گذر رشد جسمی و روحی انسانی و میان کودکی و جوانی و دارای تغییرات فیزیکی ،  زیستی ، اجتماعی ، روانی و قابل اندازه گیری است  ، این مرحله بلوغ گفته می شود و دختران از نظر فیزیولوژی سریع تر رشد می کنند .
سه شنبه چهارم دی ۹۷
تیک اگر مربیان و آموزش دهندگان عالمی نباشند دانش پژوه اندیشمندی حاضر نخواهد بود اگر مربیان و آموزش دهندگان عالمی نباشند  دانش پژوه اندیشمندی حاضر نخواهد بود *  متن سخنان جعفر حاجی کریم نظری در فرهنگسرای استاد شهریار پیرامون نقد کتاب "گنجشک چوبی" اثر ستایش هاشمی نسب کوچک ترین نویسنده جهان در سن 9 سالگی :
- طبق ماده 1 کنوانسیون حقوق سازمان ملل متحد ، کودک به افراد زیر 18 سال گفته می شود ، اما در قوانین ما کودک به فرد غیر ممیز و ممیز یا رشید تقسیم شده است .
- کودک ممیز کسی است که خوب و بد و نفع و ضرر را بشناسدو کودک زیر 7 سال غیر ممیز شناخته شده است  ، این تقسیم بندی صحیح می باشد ، و اگر یک فرد 7 ساله را با یک نفر 18 ساله مقایسه کنیم تمایزها در خصوص عقلانیت ، احساسات ، غرایز ، لذات ، زیبا شناسی ها و ... بسیار است .
دوشنبه دوازدهم آذر ۹۷
تیک ناشران ومولفان به حمايت ارشاد احتياج دارند ناشران ومولفان به حمايت ارشاد احتياج دارند گفتگوي روابط عمومي انتشارات نظري با رامين جهان پور (داستان نويس) شنبه بیست و ششم آبان ۹۷ تیک جنگ و لبخند جنگ و لبخند بخشی از گفته های "استاد جعفر حاجی کریم نظری"در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی به مناسبت هفته دفاع مقدس و رونمایی از کتاب "جنگ و لبخند" اثر : رمضان صادقی مقدم چهارشنبه نهم آبان ۹۷
جستجو
logo-samandehi
شرکت سازنده