خبرنامه سایت

جهت اطلاع از آخرین محصولات و تخفیفات سایت کلیک کنید

menuordersearch
oumghandisheh.ir

به سایت عمق اندیشه خوش آمدید

مشاهده سبد خرید

تومان
linkedininstagraminstagramaparatlenzorpinterest
اندیشه خود را ماندگار کنید 02188102775
heder
تیک اخلاق حرفه ای رسانه در روز خبرنگار دیده شد . اخلاق حرفه ای  رسانه در روز خبرنگار  دیده شد  . در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار ، در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی ، استاد جعفر حاجی کریم نظری با تبریک روز خبرنگار و یادآوری نام محمود صارمی شهید خبرنگار و تحلیل اوضاع آن زمان افغانستان و گروه طالبان گفت: آموزه‌های اسلامی به غیر از چهارچوبی‌هایی که برای یک خبرنگار تعریف می‌شود، دستور عمل رفتاری و عملی هم برای آن بیان کرده است خبرنگار کسی است که با هر اندیشه و فرهنگی سعی بر امتناع ، بر انگیختن و یا جلب توجه دیگر افراد جامعه در منسیر منویات و ذائقه فکری خویش و گروه خود و یا اخذ سهمی از قدرت دارند و بستر و مجاری برای رساندن اطلاعات و دیگر مسایل مربوط در جامعه شهری فعالیت می کنند ، آنان را خبرنگار و اصحاب رسانه می گویند . چهارشنبه بیست و سوم مرداد ۹۸ تیک دنیایی عجیب در زاد روز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها دنیایی عجیب در زاد روز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها *  قسمتی از سخنان "استاد جعفر حاجی کریم نظری" در فرهنگسرای شهریار به مناسبت زاد روز میلاد حضرت فاطمه معصومه "سلام الله علیها" ، روز دختر و رونمایی از کتاب "دنیای عجیب"، اثر دختر نوجوان "ستایش علی رضا لو"

- در زمانی خیلی دور ، در ایران ، کلمه دختر را از واژه دوغ یا شیر آورده ، گرفته اند ، چون کار های غیر سخت را به بانوان جوان می سپردند و آن ها وظیفه شیر دوشیدن ویا دوغ گرفتن دام را داشتند و اصطلاح  دوغتر (دوغ + صیغه مبالغه تر ) وبعد ها به لفظ دوختر و سپس دختر تغییر نمود .
شنبه بیست و نهم تیر ۹۸
تیک ساعت بی قراری در فرهنگسرای شهریار ساعت بی قراری در فرهنگسرای شهریار * بخشی از سخنرانی "استاد جعفر حاجی کریم نظری" مدیر مسوول انتشارات نظری در آیین رونمایی کتاب شعر "ساعت بی قراری" اثر کبری مینایی جاوید (مینا) در فرهنگسرای استاد شهریار پنج شنبه بیست و هفتم تیر ۹۸ تیک فراخوان اولین جشنواره "پایش - ستایش" فراخوان اولین جشنواره فراخوان اولین جشنواره "پایش - ستایش" یکشنبه نوزدهم خرداد ۹۸ تیک یکصد و دومین نشست انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار و رونمایی کتاب حوض نقاشی یکصد و دومین نشست انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار و رونمایی کتاب حوض نقاشی - بی عقلی دارای رفتارهای متنوعی است و امکان دارد از هر انسان انجام پذیرد. یکی مراعات ادب نمی کند، یکی آلودگی صوتی ایجاد می کند، دیگری از اتوموبیل خویش آشغال به بیرون می ریزد و یکی به استاد خود تکریم نمی کند ... انسان های دارای این رفتارها  ، یک ویژگی مشترک دارند ، آنان کتاب نمی خوانند !

- کتاب یعنی عقل و تعقل

- هرکس و هر چیز یک نیروی پشتیبان و حافظ دارد. (حافظ اسم فاعل از مصدر حفظ است به معنی چیزی را از درون پشتیبانی و نگهبانی کردن.)کتاب می خوانیم تا عاقل و حافظ خویشتن باشیم.

- عاقل یعنی کسی که بر اعمال و رفتار انسانی خود مسلط باشد، او دارای عقل است.
جمعه بیست و هفتم اردیبهشت ۹۸
تیک انتشارات نظری با دو نشر وابسته خود (آوای علی ع و امین نگار) در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتشارات نظری با دو نشر وابسته خود (آوای علی ع و امین نگار) در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتشارات نظری با دو نشر وابسته خود (آوای علی ع و امین نگار) در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دوشنبه نهم اردیبهشت ۹۸ تیک عیار نامعلوم در روز زن عیار نامعلوم در روز زن *  عیار نامعلوم در روز زن

  فرازی از صحبت های استاد جعفر حاجی کریم نظری  در مراسم  " رونمایی کتاب " عیار نا معلوم " اثر فاطمه آریا و جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و روز زن
سه شنبه بیست و هشتم اسفند ۹۷
تیک اهداء  1000 جلد کتاب به ادارات، نهادها و انجمن های ادبی توسط انتشارات نظری اهداء  1000 جلد کتاب به ادارات، نهادها و انجمن های ادبی توسط انتشارات نظری اهداء  1000 جلد کتاب به ادارات، نهادها و انجمن های ادبی توسط انتشارات نظری شنبه بیست و پنجم اسفند ۹۷ تیک بخشی از متن سخنان استاد جعفر حاجی کریم نظری در یکصد و دهمین  نشست انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار بخشی از متن سخنان استاد جعفر حاجی کریم نظری در یکصد و دهمین  نشست انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار * بخشی از متن سخنان استاد جعفر حاجی کریم نظری در یکصد و دهمین  نشست انجمن ادبیات داستانی شهرستان شهریار :
- داستان کوتاه یعنی خلق داستان با کم ترین کلمه و جمله .
- بعضا داستان کوتاه را مینی مال و داستانک را میکرو داستان گفته اند ،  داستانک تا اندازه ای است که بشود در یک کف دست جای داد و در یک مکالمه تلفنی بیان کرد .
- در داستان کوتاه ، نتیجه بخشی و هدفدار بودن  و تاثیر عمیق و ارزشمند آن بر کسی پوشیده نیست .
یکشنبه بیست و هشتم بهمن ۹۷
تیک کتاب «اعجاز بیان»، نوشته فردین احمدی از سوی انتشارات نظری روانه بازار نشر شد. کتاب «اعجاز بیان»، نوشته فردین احمدی از سوی انتشارات نظری روانه بازار نشر شد. گزارش ایکنا؛ کتاب «اعجاز بیان» نوشته فردین احمدی، از جمله کتاب‌های انگیزشی است که به بیان مهارت‌ها و توانمندی در سخن و سخنرانی پرداخته است.
نویسنده این اثر در مقدمه کتاب، مهم‌ترین رموز موفقیت و پیشرفت خود را تلاش، عشق و توکل به خداوند دانسته و این کتاب راهگشایی برای تمام کسانی می‌داند که در پی کسب موفقیت و اثبات توانمندی‌های خود به دیگران هستند.
چهارشنبه دوازدهم دی ۹۷
تیک کتاب «چرا پیامبران آمدند؟» نوشته جعفر حاجی‌ کریم‌ نظری به زبان عربی منتشر شد. کتاب «چرا پیامبران آمدند؟» نوشته جعفر حاجی‌ کریم‌ نظری به زبان عربی منتشر شد. کتاب «چرا پیامبران آمدند؟» نوشته جعفر حاجی‌ کریم‌ نظری به زبان عربی منتشر شد. دوشنبه دهم دی ۹۷ تیک تجلیل از نویسندگان نوجوان انتشارات نظری تجلیل از نویسندگان نوجوان انتشارات نظری * بخشی از گفتار "استاد جعفر حاجی کریم نظری "در جمع نویسندگان نوجوان انتشارات نظری و تجلیل از آنان در اداره فرهنگ و  ارشاد اسلامی شمال تهران

-  نوجوانی، مرحله گذر رشد جسمی و روحی انسانی و میان کودکی و جوانی و دارای تغییرات فیزیکی ،  زیستی ، اجتماعی ، روانی و قابل اندازه گیری است  ، این مرحله بلوغ گفته می شود و دختران از نظر فیزیولوژی سریع تر رشد می کنند .
سه شنبه چهارم دی ۹۷
جستجو
logo-samandehi
شرکت سازنده