پشتیبانی

دانش نوین در صنعت هواپیمایی (با رویکرد مدیریت های تخصصی) , داود صادقی

مشاهده سبد خرید

تومان
googletelegramgooglelinkedinfacebookinstagram
اندیشه خود را ماندگار کنید 02188102775
heder
دانش نوین در صنعت هواپیمایی (با رویکرد مدیریت های تخصصی)
مدل کالا
داود صادقی
تصاویر بیشتر
کتاب دیجیتال - دانش نوین در صنعت هواپیمایی (با رویکرد مدیریت های تخصصی)
(0)
(0)
داود صادقی - موجودی: 1000000
وضعیت کالا : موجود
تعداد عدد
قیمت کالا
11,000 تومان
موارد مورد بحث

مدیریت برنامه ریزی هوایی، مدیریت عملیات زمینی، مدیریت پروژه های شرکت های هوایی، مدیریت اقتصادی شرکت های هوایی، مدیریت بازاریابی هوایی، مدیریت مالی هوایی، مدیریت روان شناسی هوایی، مدیریت تغییر و شیوه ها و..

معرفی کوتاه

مخاطبین این کتاب شامل دانش‌جویان، اساتید ومحققان حوزه‌های مدیریت کسب و کار هوانوردی، گردشگری، جهانگردی، بازرگانی هوایی و سایر رشته‌ها می‌باشند که به نحوی مرتبط با صنعت هوایی هستند. همچنین این کتاب برای مدیران شرکت‌ها، آژانس‌ها، موسسات و انجمن‌های هوایی نیز مفید بر فایده است
بخش هوایی به لحاظ وسعت و پراکندگی خدماتش تاثیر بسیار زیادی بر حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و تکنولوژیکی هرکشوری می‌گذارد. این بخش می‌تواند به عنوان موتور محرکه جهش اقتصادی تلقی شود و نتیجتاً تاکید بر مفاهیم نظری مدیریت هوایی باعث ارزش افزوده بالا در سطح جهانی، ملی و سازمانی خواهد شد. 
درکتاب قبلی که با عنوان «مدیریت شرکت‌های هواپیمایی» به دوستداران حوزه هوایی ایران ارایه شد،  سعی گردید تا مفاهیم عمومی و بازرگانی شرکت‌های هواپیمایی به تصویر کشیده شود. 
اما کتاب حاضر با چارچوب آکادمیک و آموزشی تدوین شده است و می‌تواند کمبود حوزه‌های نظری «مدیریت‌های تخصصی» صنعت هواپیمایی ایران را پوشش دهد. 

مشخصات

پدیدآورندگان : داود صادقی
موضوع : هواپیمایی (خطوط) - حمل و نقل هوایی - مدیریت
تعداد صفحه : 312
نوبت چاپ : 1
شابک : 9786002890979

نمودار تغییر قیمت
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی