google-site-verification=BXEvBwgLLf1nLiquuSvKhxvUxKLBypmdr_JSue2w7Js
menuordersearch
oumghandisheh.ir

قدرت ذهن ناخودآگاه , نویسنده : ژوزف مورفی مترجم : کیاناحاج دولت

مشاهده سبد خرید

تومان
linkedininstagraminstagramaparatlenzorpinterestcloobtwiter
اندیشه خود را ماندگار کنید 02188102775
heder
قدرت ذهن ناخودآگاه
مدل کالا
نویسنده : ژوزف مورفی مترجم : کیاناحاج دولت
تصاویر بیشتر
قدرت ذهن ناخودآگاه
(0)
(0)
نویسنده : ژوزف مورفی مترجم : کیاناحاج دولت
وضعیت کالا : موجود
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
13,000 تومان
عمق اندیشه ، کتاب های انتشارات نظری ، قدرت ذهن ناخودآگاه ، قدرت ذهن ناخودآگاه ژوزف مورفی ، قدرت ذهن ناخودآگاه شما ، قدرت ذهن ناخودآگاه Pdf ، قدرت ضمیر ناخودآگاه ، قدرت ضمیر ناخودآگاه شما ، کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه ، کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما ، قدرت ذهن و ناخودآگاه ، دانلود کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه ، دانلود کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه ، دانلود کتاب قدرت ضمیر ناخودآگاه ، دانلود کتاب قدرت ضمیر ناخودآگاه شما ، دانلود رایگان کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما ، دانلود رایگان کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه ، دانلود رایگان کتاب قدرت ضمیر ناخودآگاه جوزف مورفی ، دانلود رایگان کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه ژوزف مورفی ، دانلود کتاب قدرت فکر یا نیروی ذهن نیمه هوشیار ، کتاب نیروی ذهن نیمه هوشیار ، قدرت فکر و نیروی ذهن نیمه هوشیار ، پرورش ذهن ناخودآگاه ، پرورش ذهن ، پرورش ذهن خلاق ، پرورش ذهن کودک ، پرورش ذهن ثروتمند ، ناخودآگاهی ، ناخودآگاهی چیست ، ناخودآگاهی جمعی ، ناخودآگاهی و شایستگی ، ناخودآگاهی و هنر ، ناخودآگاهی انسان ، ذهن ناخودآگاه ، ذهن ناخودآگاه چیست ، ذهن ناخودآگاه انسان ، قدرت ذهن ناخودآگاه ، تقویت ذهن ناخودآگاه ، کنترل ذهن ناخودآگاه ، قدرت ذهن ناخودآگاه شما ، تغییر ذهن ناخودآگاه ، 978 600 289 245 4 ، 9786002892454 ، دانلود کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه pdf ، کتاب قدرت ذهن انسان ، دانلود کتاب قدرت فکر ژوزف مورفی جلد 1 ، قدرت ضمیر ناخودآگاه شما ژوزف مورفی ، خرید کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما ، قدرت ذهن ناخودآگاه ژوزف مورفی ،
معرفی کوتاه

دکتر جوزف مورفي در اين کتاب که از پرفروش‌ترین کتاب‌های سال بوده و به 17 زبان زنده‌ی دنيا برگردان‌شده است، به‌خوبی از پس مفاهيم ذهن هشيار و نيمه هشيار برآمده است و پس از گذشت سال‌های متوالي، هرساله جزء پرفروش‌ترین کتاب‌های سال معرفي می‌شود. دليل گزينش اين کتاب براي برگردان به زبان فارسي حياتي بودن شناخت و درک قدرت ذهن و به‌روز بودن اين حوزه‌ی مطالعاتي در دانشگاه‌های معتبر جهاني است. سادگي و داستان‌های ذکرشده در متن، کتاب را براي عامه‌ی مردم قابل‌درک ترکرده است. علاوه بر توصيف و تشريح الگوهاي کاربردي، کتاب "توان گري حق شماست" نيز به‌ضمیمه آورده شده است. کتاب توان گري حق شماست نخستين بار در سال 1963 نگارش شده است. علاوه بر مفاهیم مطرح‌شده، مترجم سعی داشته است تا درنهایت دقت، سخنان مشاهیر و بزرگان را در قسمت پاورقی به انضمام آورد و این کتاب را غنی‌تر سازد. او در راستای چنین هدفی از کتاب "200 قانون انکارناپذیر تفکر استراتژیک" نوشته‌ی دکتر حیدر امیران، زهرا امیران و افشین امیری بهره برده است.

در این کتاب تکنیک‌ها و روش‌های ساده و کاربردی ارائه شده‌اند که در زندگی ما به راحتی قابل اجرا می‌باشند. عملی بودن این تکنیک‌ها، ویژگی منحصر به فرد کتاب "قدرت ذهن ناخودآگاه" محسوب می‌شود. این روش‌های ساده را به مردان و زنانی از سراسر دنیا آموزش داده‌ام و اخیرا بیش از هزار نفر از ادیان مختلف در کلاس ویژه‌ای که در لس آنجلس[1]تشکیل می‌شد، شرکت کردند. در کلاس مباحثی مطرح شد که دقیقا در صفحات این کتاب وجود دارند. خیلی‌ها برای شرکت در کلاس، دویست مایل را طی می‌کردند. با وجود آن که برای رسیدن به خواسته‌ای دعا می‌کنید، ولی غالبا نتیجه، عکس آن می‌شود. ویژگی‌های خاص این کتاب دلایل بروز چنین اتفاقاتی را برای شما روشن خواهد کرد. مردم سراسر دنیا هزاران مرتبه از من پرسیده‌اند: "من این همه دعا کردم ولی چرا به خواستم نرسیدم؟" در این کتاب علت چنین شکایت همگانی را خواهید فهمید. چگونگی اثرگذاری بر ذهن ناخودآگاه و رسیدن به پاسخ‌های صحیح، این کتاب را بی‌نظیر و با ارزش ساخته و در هنگام رویارویی با مشکلات به کمک‌تان خواهد آمد.

 

 

[1] - Los Angeles

فهرست مطالب

 درباره ی نویسنده7     

پیش‌گفتار11

فصل اول

گنجینه‌ی درون شما23

فصل دوم

ذهن شما چگونه عمل می‌کند؟43

فصل سوم

قدرت معجزه‌گر ناخودآگاه شما71

فصل چهارم

شفای ذهنی در زمان‌های قدیم. 91

فصل پنجم

ذهن درمانی در عصر مدرن. 111

فصل ششم

تکنیک‌هایی کاربردی برای درمان‌های ذهنی.. 129

فصل هفتم

ناخودآگاه به سوي زندگي گرايش دارد155

فصل هشتم

چگونه به نتايج دلخواهتان دست یابید؟169

 

فصل نهم

چگونه از قدرت ناخودآگاه‌تان در جهت رسيدن به ثروت استفاده کنيد. 183

فصل دهم

ثروتمند بودن حق شماست.. 197

فصل يازدهم

ذهن ناخودآگاه‌تان در رسيدن به موفقيت هم چون يک شريک است.. 213

فصل دوازدهم

دانشمندان از ذهن ناخودآگاه استفاده مي‌کنند. 233

فصل سیزدهم

ناخودآگاه‌تان و معجزات خواب.. 249

فصل چهاردهم

ذهن ناخودآگاه شما و مسایل زناشویی.. 267

فصل پانزدهم

ذهن ناخودآگاه و شادی شما287

فصل شانزدهم

ذهن ناخودآگاه شما و روابط انسانی متعادل. 303

فصل هفدهم

چگونه از ذهن ناخودآگاه‌تان برای بخشش استفاده کنید؟323

فصل هجدهم

چگونه ناخودآگاه موانع ذهنی را از میان می‌برد؟343

فصل نوزدهم

برای از بین بردن ترس، چگونه از ذهن ناخودآگاه‌تان استفاده کنید؟361

فصل بیستم

چگونه از نظر روحی جوان بمانید. 381

توانگری حق شما است.. 403

       

بخشی از مطالب

ذهن درمانی در عصر مدرن

مطمئنا هر انسانی به درمان شرایط جسمی و مسایل مادی می‌پردازد. منظور از این درمان چیست؟ این قدرت درمان‌گر در کجا وجود دارد؟ همه این سؤا‌ل‌ها را می‌پرسند. پاسخ آن است که درون ذهن ناخودآگاه هر انسان، قدرت درمان‌گری وجود دارد.

تغییر نگرش ذهنی بیمار، باعث رهاسازی این قدرت درمان‌گر می‌شود[1].

هیچ علم ذهنی یا دینی، طبیب، روان شناس، روان پزشک یا پزشکی تا به حال نتوانسته است بیماری را شفا دهد. یک عبارت قدیمی می‌گوید: "پزشک بر روی زخم مرهم می‌گذارد و خداوند آن را شفا می‌دهد." روان‌شناس یا روان‌پزشک سعی دارد تا با از میان برداشتن سدهای ذهنی موجود در بیمار، اصل شفابخشی آن را آزاد کند، و سلامتی را به او بازگرداند. به همین ترتیب یک جراح، سد فیزیکی را از میان می‌برد تا جریان‌های شفابخش بتوانند به صورت طبیعی عمل کنند. هیچ پزشک، جراح، روان‌پزشک یا طبیبی نمی‌تواند ادعا که "او بیمار را درمان کرده است." تنها قدرت درمان‌گر است که با نام‌های متعددی چون طبیعت، زندگی، خداوند، شعور خلاق و قدرت ناخودآگاه شناخته می‌شود.

همان‌طوری که در قبل اشاره شد، برای از میان بردن سدهای ذهنی، احساسی و فیزیکی که مانع جریان یافتن قانون شفابخش زندگی می‌شوند، روش‌های گوناگونی وجود دارند که ما را بانشاط می‌سازند. اگر [خود] شما یا شخص دیگری ذهن ناخودآگاه‌تان را به درستی هدایت کنید، قانون شفابخش موجود می‌تواند تمام بیماری‌های روانی و جسمی‌تان را شفا دهد. این قانون شفابخش در همه اثر می‌کند؛ صرف نظر از هر مذهب، رنگ یا نژادی که داشته باشید. برای استفاده از این فرآیند درمان‌گر، نیازی نیست به گروه خاصی تعلق داشته باشید. ناخود آگاه شما، سوختگی یا خراش روی دستتان را درمان خواهد کرد؛ حتی اگر ادعا کنید که خدایی وجود ندارد.

ذهن درمانی در عصر حاضر بر پایه‌ی حقیقتی بنا شده است: قدرت و شعور بی‌پایان ذهن ناخودآگاه‌تان بنا بر باورهایی که دارید، پاسخ می‌دهند. یک روان درمان و یا یک روحانی از فرامین اطاعت می‌کند؛ مثلا برای آرام ساختن ذهنش، با خود خلوت می‌کند، در را می‌بندد، بی‌حرکت و بی‌خیال می‌شود و به شفابخشی بی‌پایان موجود در درونش فکر می‌کند. او دریچه‌ی ذهنش را به روی تمام عوامل بازدارنده‌ی بیرونی و ظاهری می‌بندد و سپس با آرامش و آگاهی، آرزو یا خواسته‌اش را به ذهن ناخودآگاهش اعلام می‌کند. او یقین دارد که آگاهی درون ذهنش مطابق با آن چیزی که مشخص کرده است، پاسخ خواهد داد.

مهم‌ترین مسأله‌ای که باید بدانید این است:

آرزوی برآورده شده خود را تصور و واقعی بودن آن را احساس کنید.

از این پس، قانون زندگی ابدی، به انتخاب آگاهانه و درخواست هوشیارانه‌ی شما پاسخ خواهد داد. این معنای عبارت زیر را بیان می‌کند: « باور کنید که [به خواسته‌ی خود] رسیده‌اید تا به آن برسید.» این دقیقا همان کاری است که امروزه یک روان­کاو در حین دعادرمانی انجام می‌دهد.

یک فرآیند شفابخش

تنها یک اصل شفابخش فراگیر وجود دارد که در همه چیز - گربه، سگ، درخت، چمن، باد، زمین و هر موجود زنده‌ی دیگری- یکسان عمل می‌کند. این اصل زندگی در تمام حیوانات، گیاهان، جامدات و هر چیزی که دارای غریزه و روند رشد می‌باشد، عمل می‌کند. انسان هشیارانه از این اصل زندگی آگاه است و می‌تواند هشیارانه آن را هدایت کند از راه‌های بی‌شماری به آرامش برسد.

در به کارگیری این قدرت فراگیر راهبرد، تکنیک و روش‌های بسیار متفاوتی وجود دارند اما تنها یک فرآیند درمان‌گر وجود دارد و آن، ایمان داشتن به عبارت زیر است: «بنا بر ایمان‌تان، برای شما پیش می‌آید.»

قانون باور

تمام ادیان دنیا به نوعی بر "باور" تأکید دارند و با روش‌های فراوانی این باور را تعریف می‌کنند.

"باور"، فکری در ذهنتان است که سبب می‌شود قدرت ناخودآگاه‌تان در تمام بخش‌های زندگی‌تان، بنا بر افکار روزانه‌ی خود، پراکنده شود. باید بدانید که کتب آسمانی در مورد باور شما به آیین، رسم، سنت، عرف، بشر و یا هیچ شیوه‌ای صحبت نمی‌کنند. آن‌ها فقط در مورد "باور" صحبت می‌کنند. باور ذهنی شما همان فکرتان است.

 

 


[1]- یک امر مسلم و غیرقابل تغییر این است که هیچ چیز مسلّم و غیرقابل تغییر نیست. (جان اف کندی- رئیس جمهور آمریکا)

نمودار تغییر قیمت