google-site-verification=BXEvBwgLLf1nLiquuSvKhxvUxKLBypmdr_JSue2w7Js
menuordersearch
oumghandisheh.ir

کتاب «اعجاز بیان»، نوشته فردین احمدی از سوی انتشارات نظری روانه بازار نشر شد.

مشاهده سبد خرید

تومان
linkedininstagraminstagramaparatlenzorpinterestcloobtwiter
اندیشه خود را ماندگار کنید 02188102775
heder
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ چهارشنبه
(0)
(0)
کتاب «اعجاز بیان»، نوشته فردین احمدی از سوی انتشارات نظری روانه بازار نشر شد.
کتاب «اعجاز بیان»، نوشته فردین احمدی از سوی انتشارات نظری روانه بازار نشر شد.

گروه ادب ــ کتاب «اعجاز بیان»، نوشته فردین احمدی از سوی انتشارات نظری روانه بازار نشر شد.

گزارش ایکنا؛ کتاب «اعجاز بیان» نوشته فردین احمدی، از جمله کتاب‌های انگیزشی است که به بیان مهارت‌ها و توانمندی در سخن و سخنرانی پرداخته است.
نویسنده این اثر در مقدمه کتاب، مهم‌ترین رموز موفقیت و پیشرفت خود را تلاش، عشق و توکل به خداوند دانسته و این کتاب راهگشایی برای تمام کسانی می‌داند که در پی کسب موفقیت و اثبات توانمندی‌های خود به دیگران هستند.
در این کتاب تلاش شده تا تمام نکات و راهکار‌ها کاربردی، منطقی و روانشناسانه باشد و مهم‌ترین وجه امتیاز کتاب اعجاز بیان با سایر کتاب‌های انگیزشی مانند آن، مطابقت با فرهنگ و آداب رسوم و اعتقادات ایرانی و اسلامی است و در آن از آیات قرآن و روایات معصومین استفاده شده است.
نویسنده در مقدمه کتاب می‌نویسد؛ در این کتاب می‌خواهم بگویم خودت را باور کن، خدایی که خالق توست، جایگاهی بس والا برایت در نظر گرفته، جایگاهی که به آن خواهی رسید، اگر به او توکل کنی، اگر خودت را باور کنی، اگر ترس را کنار بگذاری و اگر بعد از هر شکست دوباره برخیزی. منتظر نباش جایگاهی برایت بسازند، جایگاهت آماده است فقط باید آن را پیدا کنی. منتظر نباش معجزه‌ای رخ دهد، خودت معجزه زندگیت باش.
در کتاب پیش رو سعی شده بهترین و مهمترین عواملی که در زندگی یک فرد مؤثر هست با بهترین و جذاب‌ترین عناوین که حاوی نکات زیبای روانشناسی و مباحث کاربردی و منطقی است، بیان شود. این نوشتار یک نوشته انگیرشی است، اما یک تفاوت مهم با سایر کتاب‌های پرفروش و انگیزشی در کشور دارد، اینکه بسیاری از این نوشته‌ها با فرهنگ ما بیگانه‌اند و دارای نکاتی خلاف اعتقادات ماست؛ زیرا نویسنده کتاب از جوامع غیر دینی است.
این کتاب با توجه به فرهنگ و رسوم، اعتقادات و شناخت مکفی مخاطبان ایرانی به نگارش درآمده است. در این اثر که مزین به آیات و روایات گوهربار است، کاملاً مرتبط با بخش‌های دیگر کتاب بوده و نکات و راهکار‌هایی که داده شده، بسیار کاربردی است.
کتاب «اعجاز بیان» در ۶ فصل  از سوی انتشارات «نظری» به چاپ رسیده است.