google-site-verification=BXEvBwgLLf1nLiquuSvKhxvUxKLBypmdr_JSue2w7Js
menuordersearch
oumghandisheh.ir

بخش خبری مربوط استاد جعفر حاجی کریم نظری

مشاهده سبد خرید

تومان
linkedininstagraminstagramaparatlenzorpinterestcloobtwiter
اندیشه خود را ماندگار کنید 02188102775
heder
تیک دیدار استاد جعفر حاجی کریم نظری با نویسندگان جوان ورامینی در دفتر انتشارات نظری دیدار استاد جعفر حاجی کریم نظری با نویسندگان جوان ورامینی در دفتر انتشارات نظری استاد جعفر حاجی کریم نظری (در دفتر مرکزی انتشارات نظری) و با حضور جمعی از نویسندگان شهرستان ورامین اظهار نمود:
“علم” کار و عمل قاعده‌مند عقلی، ارزشمند و متفکرانه است که با هدفمندی تفسیر می‌گردد و قابلیت بررسی و آزمایش دربارهٔ شیون جهان را دارد.
ارسطو علم را مجموعه‌ای از آگاهی‌‌‌‌‌های قابل اتکا می‌داند که از لحاظ منطق و عقل، قابل توضیح و ارایه باشد
دوشنبه سی و یکم خرداد ۰۰
تیک تجلیل از آثار اشرف السادات سادات تجلیل از آثار اشرف السادات سادات قسمتی از صحبت‌‌‌‌های "جعفر حاجی کریم نظری" در فرهنگ سرای استاد شهریار به منظور تجلیل از آثار اشرف السادات سادات (نویسنده، شاعر و مدرس داستان نویسی) با حضور جمعی از نویسندگان، شعرا و اعضای انجمن ادبیات داستانی استان تهران :
جمعه هفدهم اردیبهشت ۰۰
تیک سلسله نشست ها و گفته‌‌‌‌های جعفر حاجی کریم نظری در دفتر انتشارات نظری سلسله نشست ها و گفته‌‌‌‌های جعفر حاجی کریم نظری در دفتر انتشارات نظری در سلسله نشست ها و گفته‌‌‌‌های جعفر حاجی کریم نظری در دفتر انتشارات نظری در ارتباط با "موفقیت" که محصول روان شناسی غربی است بحث نمی‌کنیم، هر چند که نتایج نیکویی داشته و مورد استفاده انسان قرار گرفته است.
در آموزه‌‌‌‌های اسلامی کلمه ای به نام "موفقیت" پیدا نمی‌کنید، اما در این خصوص کلمه توفیق و سعادت به موفقیت نزدیک تر است.
جمعه پانزدهم اسفند ۹۹
تیک حق و تکلیف حق و تکلیف بخشی از سخنان جعفر حاجی کریم نظری در جشنواره ادبیات داستانی بسیج کشور و در جمع بعضی از فرماندهان سپاه پاسداران و اعضای سازمان بسیج هنرمندان سپاه استان تهران، مسوولین سیاسی، اجتماعی و فرهنگی شهرستان شهریار و انجمن ادبیات داستانی در فرهنگ سرای آفتاب شهر باغستان : سه شنبه شانزدهم دی ۹۹ تیک عقل نویسنده، در قلم اوست عقل نویسنده، در قلم اوست بخشی از سخنان استاد جعفر حاجی کریم نظری به مناسبت “روز قلم” در جمع نویسندگان شهرستان شهریار و در فرهنگسرای استاد شهریار

در کره ای به نام زمین زندگی می‌کنیم، زمینی پر از مشکلات، جنگ، قدرت طلبی، تزویر و اکنون حضور ویروس کرونا به هنگامی که همه را معطل خود نموده و خسارات فراوانی آفریده است. باید به آینده فکر کرد و مسیری که “قلم” طی می‌کند، بسیار مهم است.
یکشنبه پانزدهم تیر ۹۹
تیک خلاقیت خلاقیت قسمتی از سخنرانی جعفر حاجی کریم نظری در رونمایی کتاب «فکر بکر» اثر کوچک ترین نویسنده کشور “ژینا یاوری وفا” در روز تولدش و میلاد بانو حضرت معصومه (سلام الله علیها) و روز دختر در مکان انتشارات نظری و با حضور جمعی از نویسندگان، اصحاب رسانه و اعضای انجمن ادبیات داستانی شهریار سه شنبه دهم تیر ۹۹ تیک مهندسی فرهنگی در نشست خبر گزاری فارس و انتشارات نظری مهندسی فرهنگی در نشست خبر گزاری فارس و انتشارات نظری * فرازی از سخنان استاد جعفر حاجی کریم نظری در خبرگزاری فارس .
مهندسی فرهنگی چیست؟ وقتی از مهندسی فرهنگی بحث به عمل می‌آید یعنی یک سیستم دارای اجزای به هم پیوسته و وابسته برای اهداف فرهنگی و یک نگاه جامع و تخصصی که مشتمل بر همه عناصر دخیل در این سیستم است در واقع معرب اندازه، قیاس و محاسبه در امر فرهنگ است.
دوشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۹۹
تیک نمایان شدن حضرت خورشید در فرهنگسرای استاد شهریار نمایان شدن حضرت خورشید در فرهنگسرای استاد شهریار * بخشی از صحبت جعفر حاجی کریم نظری در رونمایی کتاب مجموعه شعر "حضرت خورشید" اثر : محمد پازوکی در فرهنگسرای استاد شهریار یکشنبه هفدهم آذر ۹۸ تیک قلم‌‌‌‌های مقدس در فرهنگسرای گلستان قلم‌‌‌‌های مقدس در فرهنگسرای گلستان فرازی از صحبت‌‌‌‌های استاد جعفر حاجی کریم نظری در هفته دفاع مقدس و تجلیل از 8 نویسنده دفاع مقدس در فرهنگ سرای گلستان

 عناصر و پایداران این دفاع مقدس از دلاوران پر دل و جرأتی هستند که دارای "شجاعت" وصف انگیزی بودند.
چهارشنبه هفدهم مهر ۹۸
تیک شاعر مرزبان سرزمین شعر شاعر مرزبان سرزمین شعر بخشی از سخنان "استاد جعفر حاجی کریم نظری" در فرهنگ سرای مهر ( به مناسبت اختتامیه نخستین جشنواره سراسری شعر نهال) دوشنبه پانزدهم مهر ۹۸ تیک انسان و مدنیت انسان و مدنیت قسمتی از سخنرانی استاد جعفر حاجی کریم نظری در سالن اجتماعات اداره کشاورزی شهرستان ورامین، در جمع مسولین و پرسنل سازمان بهزیستی و اورژانس اجتماعی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرهیختگان شهرستان ورامین در سال روز ازدواج بانوی بزرگوار اسلام فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و آقای زهد وتقوا علی (علیه السلام)] . چهارشنبه سوم مهر ۹۸ تیک رقابت علمی رقابت علمی * بخشی از سخنرانی استاد جعفر حاجی کریم نظری (مدیر مسوول انتشارات نظری) در اختتامیه جشنواره پایش و ستایش :
... در این محفل با شکوه همه از "رقابت " گفتند، معانی زیادی برای این کلمه آورده اند، بعضی آن را نگاهبانی، بعضی دیگر هم چشمی کردن و دیگری توقع، حریف و یا حتی انتظار کشیدن معنی کرده اند .
چهارشنبه ششم شهریور ۹۸