google-site-verification=BXEvBwgLLf1nLiquuSvKhxvUxKLBypmdr_JSue2w7Js
menuordersearch
oumghandisheh.ir

خبر و مصاحبه

مشاهده سبد خرید

تومان
linkedininstagraminstagramaparatlenzorpinterestcloobtwiter
اندیشه خود را ماندگار کنید 02188102775
heder
تیک حس ناب شهادت حس ناب شهادت مجله خبری واجینو : فرازی از سخنان استاد جعفر حاجی کریم نظری در رونمایی کتاب های "حس ناب شهادت" و "ترانه های عاشقی" (اثر : فاطمه کریمی) در شهرستان صبا شهر (فرهنگ سرای بصیرت) با حضور نویسندگان، اعضای انجمن ادبیات داستانی ، مسوولین شهرستان صبا شهر: شنبه بیست و نهم آذر ۹۹ تیک رونمایی کتاب اصول داستان نویسی رونمایی کتاب اصول داستان نویسی مجله فرهنگی عمق اندیشه : فرازی از صحبت های استاد جعفر حاجی کریم نظری در هفته کتاب و کتابخوانی و رونمایی کتاب اصول داستان نویسی نوشته دکتر پروانه میرزایی در فرهنگسرای رسانه. شنبه بیست و نهم آذر ۹۹ تیک تقدیر ازبرگزیدگان مسابقه داستان نویسی هفته دفاع مقدس تقدیر ازبرگزیدگان مسابقه داستان نویسی هفته دفاع مقدس جلسه تقدیر از نفرات برتر پویش داستان نویسی در حوزه دفاع مقدس در شهرداری شاهدشهر برگزار شد. چهارشنبه بیست و سوم مهر ۹۹ تیک دیدار مدیر مسوول انتشارات نظری و دبیر کل حزب همدلی مردم تحول خواه دیدار مدیر مسوول انتشارات نظری و دبیر کل حزب همدلی مردم تحول خواه واجینو : از دیدار مدیر مسوول انتشارات نظری و دبیر کل حزب همدلی مردم تحول خواه می نویسد:
بنا به دعوت دکتر سید احمد نبوی (دبیر کل حزب همدلی) از جعفر حاجی کریم نظری ، مدیر مسوول انتشارات نظری در دفتر مرکزی حزب مزبور حاضر و با دبیر کل حزب دیدار و گفت و گو کرد.
پنج شنبه بیست و ششم تیر ۹۹
تیک مهندسی فرهنگی در نشست خبر گزاری فارس و انتشارات نظری مهندسی فرهنگی در نشست خبر گزاری فارس و انتشارات نظری * فرازی از سخنان استاد جعفر حاجی کریم نظری در خبرگزاری فارس .
مهندسی فرهنگی چیست؟ وقتی از مهندسی فرهنگی بحث به عمل می آید یعنی یک سیستم دارای اجزای به هم پیوسته و وابسته برای اهداف فرهنگی و یک نگاه جامع و تخصصی که مشتمل بر همه عناصر دخیل در این سیستم است در واقع معرب اندازه، قیاس و محاسبه در امر فرهنگ می باشد.
دوشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۹۹
تیک گفتگوی پیرامون کتاب و کتابخوانی گفتگوی پیرامون کتاب و کتابخوانی حسین نوش آبادی (نماینده مجلس شورای اسلامی) در دفتر انتشارات نظری با استاد جعفر حاجی کریم نظری ملاقات کرد و در این دیدار پیرامون مسایل مربوط به کتاب و کتابخوانی به گفتگو و تبادل نظر پرداختند پنج شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۹۹ تیک ایستگاه پایانی اولین جشنواره پایش و ستایش ایستگاه پایانی اولین جشنواره پایش و ستایش انتشارات نظری در تاریخ 05 شهریور ماه 1398  با برگزاری اختتامیه جشنواره پایش و ستایش در فرهنگسرای رسانه به اولین جشنواره پایش و ستایش پایان داد  تا با مشخص شدن  برترین نویسنده های شرکت کننده در این جشنواره  ، برترین ها معرفی شوند.
این جشنواره پرشکوه که با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران( فرهنگسرای رسانه) و انتشارات نظری برگزار گردید و برترین نویسندگان انتشارات نظری در داخل و خارج از کشور توسط هیأت داوری(متشکل از دکتر ابراهیم نوریان ، دکتر محمد حسین مهریزدان ، مهندس حسین نصر ، رامین جهان پور ، محمد پازوکی ، اسماعیل دادرس کنده و دکتر زینب نادی) مشخص شدند  و جوایز و هدایای با ارزشی دریافت داشتند .
سه شنبه دوازدهم شهریور ۹۸
تیک رقابت علمی رقابت علمی * بخشی از سخنرانی استاد جعفر حاجی کریم نظری (مدیر مسوول انتشارات نظری) در اختتامیه جشنواره پایش و ستایش :
... در این محفل با شکوه همه از "رقابت " گفتند ، معانی زیادی برای این کلمه آورده اند ، بعضی آن را نگاهبانی ، بعضی دیگر هم چشمی کردن و دیگری توقع ، حریف و یا حتی انتظار کشیدن معنی کرده اند .
چهارشنبه ششم شهریور ۹۸
تیک اخلاق حرفه ای رسانه در روز خبرنگار دیده شد . اخلاق حرفه ای  رسانه در روز خبرنگار  دیده شد  . در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار ، در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی ، استاد جعفر حاجی کریم نظری با تبریک روز خبرنگار و یادآوری نام محمود صارمی شهید خبرنگار و تحلیل اوضاع آن زمان افغانستان و گروه طالبان گفت: آموزه‌های اسلامی به غیر از چهارچوبی‌هایی که برای یک خبرنگار تعریف می‌شود، دستور عمل رفتاری و عملی هم برای آن بیان کرده است خبرنگار کسی است که با هر اندیشه و فرهنگی سعی بر امتناع ، بر انگیختن و یا جلب توجه دیگر افراد جامعه در منسیر منویات و ذائقه فکری خویش و گروه خود و یا اخذ سهمی از قدرت دارند و بستر و مجاری برای رساندن اطلاعات و دیگر مسایل مربوط در جامعه شهری فعالیت می کنند ، آنان را خبرنگار و اصحاب رسانه می گویند . چهارشنبه بیست و سوم مرداد ۹۸ تیک دنیایی عجیب در زاد روز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها دنیایی عجیب در زاد روز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها *  قسمتی از سخنان "استاد جعفر حاجی کریم نظری" در فرهنگسرای شهریار به مناسبت زاد روز میلاد حضرت فاطمه معصومه "سلام الله علیها" ، روز دختر و رونمایی از کتاب "دنیای عجیب"، اثر دختر نوجوان "ستایش علی رضا لو"

- در زمانی خیلی دور ، در ایران ، کلمه دختر را از واژه دوغ یا شیر آورده ، گرفته اند ، چون کار های غیر سخت را به بانوان جوان می سپردند و آن ها وظیفه شیر دوشیدن ویا دوغ گرفتن دام را داشتند و اصطلاح  دوغتر (دوغ + صیغه مبالغه تر ) وبعد ها به لفظ دوختر و سپس دختر تغییر نمود .
شنبه بیست و نهم تیر ۹۸
تیک ساعت بی قراری در فرهنگسرای شهریار ساعت بی قراری در فرهنگسرای شهریار * بخشی از سخنرانی "استاد جعفر حاجی کریم نظری" مدیر مسوول انتشارات نظری در آیین رونمایی کتاب شعر "ساعت بی قراری" اثر کبری مینایی جاوید (مینا) در فرهنگسرای استاد شهریار پنج شنبه بیست و هفتم تیر ۹۸ تیک انتشارات نظری با دو نشر وابسته خود (آوای علی ع و امین نگار) در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتشارات نظری با دو نشر وابسته خود (آوای علی ع و امین نگار) در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتشارات نظری با دو نشر وابسته خود (آوای علی ع و امین نگار) در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دوشنبه نهم اردیبهشت ۹۸