google-site-verification=BXEvBwgLLf1nLiquuSvKhxvUxKLBypmdr_JSue2w7Js
menuordersearch
oumghandisheh.ir

خبر و مصاحبه

مشاهده سبد خرید

تومان
linkedininstagraminstagramaparatlenzorpinterestcloobtwiter
اندیشه خود را ماندگار کنید 02188102775
heder
تیک شوک روانی شوک روانی «جعفر حاجی کریم نظری» در ملاقات با جمعی از نویسندگان استان تهران در دفتر مرکزی انتشارات، در رابطه با طرح صیانت، خطاب به نمایندگان مجلس گفت : شما هنوز آثار تخریب گرانی بنزین را نتوانستید پاک کنید و از اذهان بزدایید و در این شرایط نابسامان اقتصادی که خیل عظیم مردم از راه شبکه‌‌‌‌‌های اجتماعی درآمدزایی و معشیت خود را تامین و دنبال می‌کنند، خاصه در این ایام ویروس کرونایی که گریبانگیر هموطنان است، شوک روانی وارد و مشکل جدیدی را به جامعه تزریق نکنید و بر مشکلات عدیده مردم و کشور نیافزایید و تا جایگزین مناسبی برای این موضوع پیدا نکرده‌اید اقدامی نکنید. چهارشنبه چهارم اسفند ۰۰ تیک شیخ ابوالفتوح رازی به دومین جشنواره پایش و ستایش پایان داد شیخ ابوالفتوح رازی به دومین جشنواره پایش و ستایش  پایان داد مراسم اختتامیه دومین جشنواره بین المللی «پایش و ستایش» (معرفی برترین آثار نویسندگان انتشارات نظری در داخل و خارج از کشور)، روز چهار‌شنبه 24 آذرماه، همزمان با هفته پژوهش در مجتمع فرهنگی هنری شیخ ابوالفتوح رازی شهرری برگزار شد. چهارشنبه یکم دی ۰۰ تیک مصاحبه ابراهیم نوریان در خصوص اختتامیه دومین جشنواره پایش و ستایش مصاحبه ابراهیم نوریان در خصوص اختتامیه دومین جشنواره پایش و ستایش ابراهیم نوریان دبیرجشنواره" پایش و ستایش" درگفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جامعه ایده آل درخصوص چرایی برگزاری این جشنواره اظهارداشت:طرح و ایده اولیه جشنواره ادبی پایش و ستایش از سال ۱۳۹۸ از یک جشنواره سینمایی الهام گرفته شد و با توجه به سابقه فعالیت‌‌‌‌های فرهنگی و حمایت از نویسندگان  توسط انتشارات نظری با آقای نظری مدیر مسول این انتشارات مطرح نمودیم که با استقبال ایشان روبروشد و استارت برگزاری آن رقم خورد. سه شنبه بیست و سوم آذر ۰۰ تیک حس ناب شهادت حس ناب شهادت مجله خبری واجینو : فرازی از سخنان استاد جعفر حاجی کریم نظری در رونمایی کتاب‌‌‌‌های "حس ناب شهادت" و "ترانه‌‌‌‌های عاشقی" (اثر : فاطمه کریمی) در شهرستان صبا شهر (فرهنگ سرای بصیرت) با حضور نویسندگان، اعضای انجمن ادبیات داستانی، مسوولین شهرستان صبا شهر: شنبه بیست و نهم آذر ۹۹ تیک رونمایی کتاب اصول داستان نویسی رونمایی کتاب اصول داستان نویسی مجله فرهنگی عمق اندیشه : فرازی از صحبت‌‌‌‌های استاد جعفر حاجی کریم نظری در هفته کتاب و کتابخوانی و رونمایی کتاب اصول داستان نویسی نوشته دکتر پروانه میرزایی در فرهنگسرای رسانه. شنبه بیست و نهم آذر ۹۹ تیک تقدیر ازبرگزیدگان مسابقه داستان نویسی هفته دفاع مقدس تقدیر ازبرگزیدگان مسابقه داستان نویسی هفته دفاع مقدس جلسه تقدیر از نفرات برتر پویش داستان نویسی در حوزه دفاع مقدس در شهرداری شاهدشهر برگزار شد. چهارشنبه بیست و سوم مهر ۹۹ تیک دیدار مدیر مسوول انتشارات نظری و دبیر کل حزب همدلی مردم تحول خواه دیدار مدیر مسوول انتشارات نظری و دبیر کل حزب همدلی مردم تحول خواه واجینو : از دیدار مدیر مسوول انتشارات نظری و دبیر کل حزب همدلی مردم تحول خواه می‌نویسد:
بنا به دعوت دکتر سید احمد نبوی (دبیر کل حزب همدلی) از جعفر حاجی کریم نظری، مدیر مسوول انتشارات نظری در دفتر مرکزی حزب مزبور حاضر و با دبیر کل حزب دیدار و گفت و گو کرد.
پنج شنبه بیست و ششم تیر ۹۹
تیک مهندسی فرهنگی در نشست خبر گزاری فارس و انتشارات نظری مهندسی فرهنگی در نشست خبر گزاری فارس و انتشارات نظری * فرازی از سخنان استاد جعفر حاجی کریم نظری در خبرگزاری فارس .
مهندسی فرهنگی چیست؟ وقتی از مهندسی فرهنگی بحث به عمل می‌آید یعنی یک سیستم دارای اجزای به هم پیوسته و وابسته برای اهداف فرهنگی و یک نگاه جامع و تخصصی که مشتمل بر همه عناصر دخیل در این سیستم است در واقع معرب اندازه، قیاس و محاسبه در امر فرهنگ است.
دوشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۹۹
تیک گفتگوی پیرامون کتاب و کتابخوانی گفتگوی پیرامون کتاب و کتابخوانی حسین نوش آبادی (نماینده مجلس شورای اسلامی) در دفتر انتشارات نظری با استاد جعفر حاجی کریم نظری ملاقات کرد و در این دیدار پیرامون مسایل مربوط به کتاب و کتابخوانی به گفتگو و تبادل نظر پرداختند پنج شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۹۹ تیک ایستگاه پایانی اولین جشنواره پایش و ستایش ایستگاه پایانی اولین جشنواره پایش و ستایش انتشارات نظری در تاریخ 05 شهریور ماه 1398  با برگزاری اختتامیه جشنواره پایش و ستایش در فرهنگسرای رسانه به اولین جشنواره پایش و ستایش پایان داد  تا با مشخص شدن  برترین نویسنده‌‌‌‌های شرکت کننده در این جشنواره  ، برترین ها معرفی شوند.
این جشنواره پرشکوه که با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران( فرهنگسرای رسانه) و انتشارات نظری برگزار گردید و برترین نویسندگان انتشارات نظری در داخل و خارج از کشور توسط هیأت داوری(متشکل از دکتر ابراهیم نوریان، دکتر محمد حسین مهریزدان، مهندس حسین نصر، رامین جهان پور، محمد پازوکی، اسماعیل دادرس کنده و دکتر زینب نادی) مشخص شدند  و جوایز و هدایای با ارزشی دریافت داشتند .
سه شنبه دوازدهم شهریور ۹۸
تیک رقابت علمی رقابت علمی * بخشی از سخنرانی استاد جعفر حاجی کریم نظری (مدیر مسوول انتشارات نظری) در اختتامیه جشنواره پایش و ستایش :
... در این محفل با شکوه همه از "رقابت " گفتند، معانی زیادی برای این کلمه آورده اند، بعضی آن را نگاهبانی، بعضی دیگر هم چشمی کردن و دیگری توقع، حریف و یا حتی انتظار کشیدن معنی کرده اند .
چهارشنبه ششم شهریور ۹۸
تیک اخلاق حرفه ای رسانه در روز خبرنگار دیده شد . اخلاق حرفه ای  رسانه در روز خبرنگار  دیده شد  . در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار، در فرهنگسرای رسانه و شبکه‌‌‌‌های اجتماعی، استاد جعفر حاجی کریم نظری با تبریک روز خبرنگار و یادآوری نام محمود صارمی شهید خبرنگار و تحلیل اوضاع آن زمان افغانستان و گروه طالبان گفت: آموزه‌‌‌‌‌های اسلامی به غیر از چهارچوبی‌هایی که برای یک خبرنگار تعریف می‌شود، دستور عمل رفتاری و عملی هم برای آن بیان کرده است خبرنگار کسی است که با هر اندیشه و فرهنگی سعی بر امتناع، بر انگیختن و یا جلب توجه دیگر افراد جامعه در منسیر منویات و ذائقه فکری خویش و گروه خود و یا اخذ سهمی از قدرت دارند و بستر و مجاری برای رساندن اطلاعات و دیگر مسایل مربوط در جامعه شهری فعالیت می‌کنند، آنان را خبرنگار و اصحاب رسانه می‌گویند . چهارشنبه بیست و سوم مرداد ۹۸